KONST / Litografier / Färglitografier 14313151
nr 1431 3151
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerad, numrerad 260-upplaga. Färglitografi, bildmått: 40x55, yttermått inklusive ram: 58x72 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 november 2021
kl 18:23:15
14/11 15:02:04
100 kr
15/11 15:59:07